Terrafirma Front 2" (50mm) Spring Spacers 90/110/130/D1/RRC Part No. TF516
  • Order online today
  • International delivery available
  • Secure online payment
  • Low Stock:
    This item may have to be ordered.
Shipping Dimensions:
  • Length: 17cm / 170mm
  • Width: 17cm / 170mm
  • Height: 9cm / 90mm
  • Courier Packing Size: 53 box3
  • Weight: 1.972kg
Found a discrepancy? Contact Us
Terrafirma Front 2" (50mm) Spring Spacers 90/110/130/D1/RRC TF516
Supplied as a pair
Front.
These simple 2"(50mm)spacers bolt to the axle below the coil springs giving an additional great value suspension lift.